پرش لینک ها

درباره ما

درباره ما

شرکت طرح و گسترش خدمات آتش نشانی ایمن پارس

نزدیک به 3 دهه است که نام شرکت ایمن پارس نشان دهنده همکاری و رهبری قابل اعتماد در زمینه آتش نشانی است.

ایمن پارس به عنوان یک تیم متخصص در زمینه تجهیزات آتش نشانی و سیستم های اعلام حریق ، از سال 1373 عضو انجمن تولید کنندگان تجهیزات نفتی ایران بوده است.

چشم انداز ما

تیم حرفه ای ما با دانش فنی جامع، تلاش می کند تا افق نوآوری را در همه زمینه های آتش نشانی گسترش دهد. تیم ایمن پارس کلیه بخش های تجاری و مهندسی را تحت پوشش خود قرار می دهد.

تماس با ما
۳۰

سال تجربه

دپارتمان های تولید

شرکت ایمن پارس به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های تولید کننده تجهیزات آتش نشانی در ایران، مفتخر است که با دپارتمان های تخصصی ذکر شده به تولیدات و پیشرفت کیفیت تجهیزات آتش نشانی صنعتی در ایران کمک می کند.

1
تحقیق و توسعه

شرکت‌هایی که در حال تحقیق و توسعه تجهیزات آتش نشانی هستند، برای شناسایی فناوری‌ها، مواد و راه‌حل‌ های جدید و بهبود رفع نیازهای در حال تحول آتش نشانان تلاش می‌کنند.

2
طراحی و آزمایش

تجهیزات آتش نشانی باید استانداردهای ایمنی و عملکرد دقیق را رعایت کنند، بنابراین مرحله طراحی و آزمایش برای اطمینان از مؤثر بودن و ایمن بودن تجهیزات بسیار مهم است.

3
ساخت

پس از اتمام مراحل طراحی و آزمایش، تجهیزات به صورت عمده و با استفاده از ماشین آلات، ابزار و تکنیک های تخصصی ساخته می شوند.

4
کنترل کیفیت

در طول فرآیند تولید، بررسی های کنترل کیفیت توسط شرکت ایمن پارس انجام میشود تا اطمینان حاصل کنند که هر قطعه از تجهیزات با مشخصات و استانداردهای مورد نیاز مطابقت دارد.

مورد اعتماد برندهای جهانی

مشاهده
بکشید